IIHE: رونمایی از اکوسیستم نوآور سلامت ایران

در حاشیه هفتمین رویداد مدتک‌تاک انجام شد

در حاشیه رویداد نوآوران سلامت ایران از پلتفرم «اکوسیستم نوآور سلامت ایران» یا همان Iran Innovative Health Ecosystem رونمایی شد. این پلتفرم که قرار است ایده‌ها، استارتاپ‌ها، کسب‌وکارها، نوآوران و علاقمندان به صنعت سلامت را به یکدیگر متصل و موجب هم‌افزایی این بخش از اقتصاد نوآوری کشور شود توسط رضا جمیلی بنیان‌گذار مدتورپرس معرفی شد.

جمیلی در ارائه‌ای درخصوص IIHE گفت: «در طول 12 سال حضور در اکوسیستم استارتاپی ایران و در طول بیش از 6 سال فعالیت مدتورپرس با بیش از 300 استارتاپ و کسب‌وکار نوآور سلامت سروکار داشته‌ایم. از طرفی بیش از 20 رویداد تخصصی در حوزه سلامت برگزار کرده‌ایم و در مجموع با بیش از 2 هزار فعال کسب‌وکاری حوزه سلامت ارتباط گرفته‌ایم. با چنین تجربه‌ای به این نتیجه رسیدیم که یکی از چالش‌ها و نیازهای بیشتر کسب‌وکارها و افراد فعال در این حوزه امکان شبکه‌سازی و انتقال تجربه و یادگیری مستمر است. پلتفرم اکوسیستم نوآور سلامت ایران پاسخی است به این نیاز که تلاش خواهد کرد با خدمات و محصولات متنوع موجب بزرگ‌تر شدن این اکوسیستم و هم‌افزایی و ارتباط فعالان آن شود.»

جمیلی با اشاره به اینکه سال 1403 صنعت سلامت نوآور ایران تحت تاثیر کسب‌وکارها و استارتاپ‌های نوآور بزرگتر خواهد شد ابراز امیدواری کرد که چنین پلتفرمی بتواند نیازهای مختلف این اکوسیستم را برطرف کند. او برگزاری دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی کسب‌وکاری، برگزاری رویدادهای ماهانه و فصلی با تمرکز بر راه‌اندازی کسب‌وکار و استارتاپ با مشاوره فعالان قدیمی صنعت سلامت، انتشار گزارش‌ها و وایت پیپرهای تحلیلی از فرصت‌های صنعت سلامت، شبکه‌سازی و تشکیل شبکه‌ای از نوآوران سلامت، معرفی ایده‌های کسب‌وکاری و همینطور سرمایه‌گذارهای خطرپذیر حوزه سلامت را از دیگر اهداف IIHE برشمرد.

حوزه‌هایی چون دیجیتال‌هلث، هوش مصنوعی، فین‌تک و سلامت، مدیکال توریسم، اسپا و تندرستی، دارو و تجهیزات پزشکی، غذا و سبک زندگی سال، طول عمر، صنعت تشخیص و آزمایشگاه، سلامت زنان و کودکان و… از حوزه‌های موردتاکید این پلتفرم خواهد بود.

 

 

متقاضیان پیوستن به شبکه نوآوران سلامت ایران می‌توانند با پر کردن فرم زیر از اطلاع‌رسانی‌ها و برنامه‌ها و خدمات آتی این پلتفرم آگاه شوند.

فرم ثبت ایده‌ها و استارتاپ‌های نوآور سلامت
لطفاً برای تکمیل این فرم، جاوا اسکریپت را در مرورگر خود فعال کنید.
نام و نام‌خانوادگی بنیان‌گذار
نام و نام‌خانوادگی بنیان‌گذار اصلی یا یکی از بنیان‌گذارانی که برای هماهنگی در دسترس باشد
لطفا شماره موبایل خود را با دقت ثبت کنید
در حد یک پاراگراف، ایده نوآورانه‌ای که دارید یا استارتاپی که هم‌اکنون در زمینه‌ی سلامت راه‌اندازی کرده‌اید را توضیح دهید
استارتاپ‌ها و ایده‌های نوآورانه سلامت
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.