مطالب مرتبط

5
دیدگاه خود را بنویسید

  اشتراک  
اطلاع از
شهناز درویشی

بیمارستان جم و پزشکانش از بهترین‌ها هستند، امیدوارم با رونق بخش بین‌الملل این بیمارستان البته به صورت قانونی و بدون حضور دلالان و رضایت هر چه بیشتر بیماران خارجی، موفقیت ایران در گردشگری پزشکی حداقل در منطقه را شاهد باشیم.

المیرا عابد

خانم درویشی عزیز ممنونم از لطف شما به بیمارستان جم ،خانواده جم به شدت مصر و پیگیر در راستای بهبود صنعت گردشگری سلامت در ایران عزیز هست

شکوندی

بیمارستان جم بیمارستان خوبی است ولی اولا با دلال‌ها خیلی کار میکند و یکی از بیمارستان‌هایی است که به دلال زیاد پول می‎دهد. سال گذشته از یکی از اقوام باکویی ما که برای جراحی کنسر پستان به این بیمارستان مراجعه کرده بود، حدود ۵۰ میلیون تومان پول گرفت. ضمن اینکه سونوگرافی این بیمارستان گاهی عکس سونوی بیماران رو بدون گزارش و مهر و امضا به دستش می‌دهند. این موردی بود که برای مادرم پیش آمد. جراح با دیدن عکس به ما گفت که می‌توانیم از بیمارستان برای این کار شکایت کنیم.

فردیس قاسمی

خانم عابد به درستی اشاره کردند به اینکه چالش‌ بزرگ در عرصه گردشگری سلامت این است که ماهنوز از لحاظ فرهنگی آمادگی پذیرش بیمار خارجی را نداریم. و قبل از هرچیز باید زمینه‌های فرهنگی این امر مهیا شود.

Elmira.abed

با سلام خدمت شما دوست محترم
بله متاسفانه چالش بسیار بزرگ این صنعت در کشور زمینه فرهنگی و آموزشی جهت پذیرا بودن بیماران خارجی می باشد ، امیدواریم که با تدبیری در راستای ساختارهای فرهنگی و ساختارهای آموزشی کم کم این چالش بزرگ رو از سر راه برداریم ??

تمام حقوق برای سایت مدتورپرس محفوظ است