فراخوان جذب نیروی انسانی در حوزه گردشگری سلامت

پارسیان‌رسا استخدام می‌کند

شرکت پارسیان رسا از مجموعه سما به دنبال جذب نیروی باتجربه در حوزه گردشگری سلامت است.

این شرکت در زمینه‌هایی چون بازاریابی، فروش، توسعه محصول و توسعه بازار با تمرکز بر بازارهای منطقه و کشورهای همسایه به دنبال جذب نیروی انسانی کارکشته، باتجربه و بادانش روز مدیکال توریسم برای کار در محیطی پویاست.

علاقمندان به فعالیت در حوزه گردشگری سلامت می‌توانند رزومه خود را از طریق پیام‌رسان‌های واتس‌اپ یا تلگرام به شماره 09127543538ارسال کنند.

1 نظر
  1. مجتبی محمدی می گوید

    شرکت شما برای استانهای مانند کرمانشاه که در مجاورت کشور گردشگر پزشکی فرستی مانند عراق می باشد چه تمهیداتی اندیشیده ؟آیا از ظرفیتهای درمانی این استان برای جذب گردشگران پزشکی عراق و سوریه درآن اطلاع دارید ؟شرکت شما برای این استان و جذب گردشگر پزشکی سوریه ای و عراقی از طریق بهره برداری از پتانسیل و ظرفیتهای پزشکی کرمانشاه برنامه ای دارد ؟ جهت اطلاع به استحضار می رسانم کرمانشاه دارای سیستم درمانی پیشرفته ای می باشد ،دارای دانشگاه علوم پزشکی با شرائط و مشخصات تیپ یک میباشد .در زمینه تخصصهای مانند درمان بیماران قلبی ،چشم ،سوختگی ،اورتوپدی در کشور مطرح می باشد . دارای ۲۷ بیمارستان و مرکز درمانی در شهر کرمانشاه و شهرهای اطراف می باشد . تعداد نه مرکز ای پی دی در بیمارستانها ی این شهر فعال می باشد .هم مرزی با عراق و نزدیکی به سوریه از ویژگیهای برجسته این استان می باشد مردم این استان دارای قرابت فرهنگی ، مذهبی و زبانی با مردم نواحی شمال و شرق این کشور دارند .طوری که شما در شهر های پنجوین و دربندیخان ومندلی و خانقین و …درعراق گوئی در میان مردمان کرمانشاه می باشید . این ویژگیها و موارد دیگری این استان را مستعد برای توسعه گردشگری پزشکی نموده .برای کمک به گسترش گردشگری پزشکی در این استان اینجانب کارمند اداری مالی با سابقه ۲۸ سال خدمت در شبکه بهداشت ودرمان و مدرک ارشد کارآفرینی گردشگری آماده ارائه همکاری با این شرکت در استان کرمانشاه می باشم در ضمن پایان نامه بنده در مقطع ارشد کارآفرینی با گرایش گردشگری در زمینه شناخت و واکاوی آسیب رسانهای صنعت گردشگری پزشکی در کرمانشاه می باشد که اطلاعات آماری فراهم آمده و نظرات کارشناسی خبرگان گردشگری پزشکی در این پایان نامه جمع آوری شده .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.