فروش ویژه بسته آموزشی مدتورپرس ویژه نوروز ۱۴۰۲

مدتورپرس با هدف تسهیل دسترسی علاقمندان و فعالان صنعت سلامت، تندرستی، گردشگری و مدیکال توریسم ایران، درنظر دارد بسته آموزشی تخصصی کسب و کار گردشگری سلامت را با یک تخفیف ویژه منتشر کند. علاقمندان می‌توانند برای خرید این بسته ویژه نوروزی یا هدیه دادن آن به دیگران از طریق سایت مدتورپرس اقدام کنند.

 

برای خرید کافی است روی دکمه زیر کلیک کنید. با تکمیل شدن پرداخت‌تان همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت تا هم نسخه فیزیکی کتاب «کسب و کار گردشگری سلامت – تالیف هادی شجاری و نیلوفر اعلمی» به دست شما برسانند و هم پی دی اف بقیه موارد را. درخصوص دسترسی به دوره ویدیویی ۲۱ هفته‌ای «آموزش راه‌اندازی کسب‌وکار گردشگری سلامت» نیز راهنمایی لازم را به شما خواهند داد.

سفارش خرید بسته آموزشی

 

 

 

      بسته آموزشی مدتورپرس  شامل چه چیزهایی است؟

 

چرا این بسته آموزشی را باید داشته باشید؟

خلاصه 10 سال تجربه‌ی عملیاتی 5 مدرس فعال در کسب‌و‌کار گردشگری سلامت به همراه آمارها، اطلاعات و تحلیل‌های به‌روز صنعت گردشگری سلامت در ایران و جهان به شما کمک می‌کند تا سریع‌تر و آسان‌تر از بازار جذاب گردشگری سلامت به درآمد دلاری برسید.

 

ارزش واقعی این بسته چقدر است؟

قیمت مجموع اجزای این پکیج آموزشی 10 میلیون تومان است که تا 29 اسفند با 70 درصد تخفیف به قیمت 2.970.000 تومان عرضه می شود.

 

برای آنان که می‌اندیشند: نیاز به گفتن نیست که با نرخ دلار 60 هزار تومن این روزها هزینه این پکیج آموزشی کمتر از 50 دلار است. سود معمول یک بیمار خارجی در جراحی بینی بین 200 تا 500 دلار است!

 

سفارش خرید بسته آموزشی

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.