۳ دیدگاه

 1. عباس

  اینکه جناب نصری میفرمایند یه استارتاپی جمع بشن سه نفره و دنبال دراوردن ۵۰۰ دلار برای کوتاه مدت باشن به این عرصه لطمه میزنه، میشه بگن الان آریا مدتور دقیقا یه استارتاپ نیست که با سه نفر شروع کرد؟؟؟
  آیا اریا مدتور در ابتدا بدنبال سوداوری و منفعت مالی نبود که سه جوان را از حوزه های آی تی و برنامه نویسی و حتی در دوران سربازی به سمت کاری که هیچ تخصصی نداشتن ( گردشگری، سلامت) وارد کرد؟؟؟
  اگر واقعا این حرفشان را قبول دارند پس در قدم اول استارتاپ اریا مدتور را تعطیل کنند؟؟؟!!! طبق گفته ی خودشان استارتاپ هایی که کار میکنند به بازار لطمه میزنند.
  انگار ما ایشان را نمیشناسیم و نمیدانیم که مدیران اریا مدتور هستند؟!
  چرا در ایران ما همیشه میخواهیم حاشیه امنی برای خودمان بسازیم و طوری دور حرفه یمان را دیوار بکشیم که احدی نتواند وارد شود؟؟؟!!!
  بنظر من الو مدیکال صرفا برای این ساخته میشود که برندینگ اریامدتور باشد و هیچ هدفی جز انحصاری کردن گردشگری سلامت برای خودشان و قطع کردن دست بقیه استارتاپ ها برای ورود به گردشگری سلامت ندارد.
  کاش مدیران اریا مدتور روزگاری که در کوچه های شهرری قدم میزدند و دنبال موقعیت برای پیشرفت میگشتند و گلایه مند بودند از اینکه سرمایه داران و افراد قدرتمند از میدان دادن به انها جلوگیری میکنند را بیاد بیاورند، تا اینچنین بدنبال تبدیل صنعت گردشگری سلامت به روش صنعت خودرو سازی نبودند.

  پاسخ
  1. نصری

   ممنونم از اینکه دغدغه تون را خطاب به من منتشر کردین. برخودم واجب دونستم که به احترام مخاطبان این رسانه و به احترام شما پاسخی درخور بدم.
   فکر می‌کنم در انتقال مفهوم و برداشت سوء تفاهم ایجاد شده. ما همیشه استارتاپ‌ها رو دعوت کردیم به حضور در زمینه گردشگری سلامت و تجربیات‌مون رو هم به اشتراک می‌ذاریم. چیزی که مدنظر من بود اینه که استارتاپ اگر ورود می‌کند نباید دنبال منافع کوتاه مدت باشد و برای ۵۰۰ دلار منافع کلی صنعت و کشور را به خراب کند. بلکه باید استراتژی‌ها و چشم اندازهای بلندمدت چندین ساله و افق های چند میلیون دلاری داشته باشد.
   ضمنا در مورد تشبیه به صنعت خودرو سازی در نظر داشته باشید که ایجاد چنین انحصاری در توان دولت و قانون‌گذاران کشور هست و نه یه استارتاپ و شرکت خصوصی مثل ما؛ طبیعتا بازار به نفع بهترین سرویس و بالاتری ارزش خلق شده تمایل دارد و نه میل اشخاص و شرکت‌ها. مطمئن باشید اگر شما همین فردا یک الومدیکال دیگر راه بیندازید که ظرفیت ها و امکانات بهتری از سرویس ما داشته باشد بازار از محصول شما استقبال خواهد کرد نه الومدیکال ما! این یک اصل در هر بازار رقابتی است.
   به هر روی امیدوارم موفق باشید و اگر خواستید در این زمینه هم کار کنید می‌تونیم تجربیات‌مون رو در اختیار شما هم قرار بدیم. همانطور که در چند رویداد پرمخاطب تاکنون بدون هیچ ملاحظه ای با جوانانی چون خودمان به اشتراک گذاشته ایم و بعد از این هم همین کار را خواهیم کرد. ارادتمند

   پاسخ
   1. حسینی

    سلام جناب نصری.
    اتفاقا منم خیلی ذهنم مشغول صنعت گردشگری سلامت شده…از این بابت که گفتین تجربه هاتونو با بقییه به اشتراک میذارین,خوشحال شدم.
    راستش ما الان یه گروه ۳ نفره هستیم(!)که میخوایم تو این عرصه ورود کنیم و هیچ کدوممون هم گردشگری نخوندیم…
    من تو نت خیلی گشتم درباره شرایط شرکت زدن در حوزه ی مدیکال توریسم,منتهی متاسفانه به شرایط من(یعنی هیچ کدوممون)نمیخوره!مدیر عامل باید بالای ۲۵ سال سن داشته باشه…باید حداقل ۳ سال تو این حوزه فعالیت کرده باشه و …(یه همچین چیزی)برام سواله شما خودتون چجوری شرکت رو راه انداختین؟
    من خودم دارم یادمیگیرم یه سایت طراحی کنم,و بیشتر مسایل هماهنگی با دکترا و ویزا و … با دوستان دیگه ی تیممون باشه.ولی کار اصلی که همون سایتس با منه.
    بعد یه سوال..تو یک مصاحبه گفته بودید که هنوز دفتر نداشتید (پس یعنی هنوز شرکت رو تاسیس نکرده بودید)ولی تونستید یه بیمار از استرالیا بیارید ایران.چجوری دقیقا؟
    منم اهل شهرری هستم!اگه دفتری دارید توی شهرری خیلی خوشحال میشم با دوستام بیایم خدمتتون از صحبتاتون استفاده کنیم.
    با احترام

    پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمام حقوق برای سایت مدتورپرس محفوظ است