دومین ماراتن برنامه نویسی موبایل در حوزه سلامت (هکاهلث ۲۰۱۹)

دکتر علی سلک غفاری رییس پردیس بین‌الملل دانشگاه صنعتی شریف نیز اعلام کرد: رویداد هکاهلث با هدف برطرف کردن تعدادی از چالش‌های حوزه سلامت ایران و با مشارکت نخبگان و صاحب‌نظران جوان حوزه برنامه‌نویسی و بهداشت و درمان کشور و با حضور ۲۵ تیم به میزبانی پردیس بین‌الملل دانشگاه صنعتی شریف در کیش و مشارکت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و سازمان منطقه آزاد کیش، طی سه روز از تاریخ ۷ الی ۹ اردیبهشت سال ۱۳۹۸ برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه جزیره کیش می‌تواند به‌عنوان پل ارتباطی برای ورود نخبگان و تکنولوژی‌های روز دنیا معرفی شود، اظهار داشت دانشگاه صنعتی شریف در این زمینه پشتوانه و تجربه بسیار خوبی در حوزه کارآفرینی و مراکز شتاب‌دهی دارد.

دکتر غفاری جوایز تیم های برتر در این ماراتن را به شرح زیر اعلام کرد :

* جایزه تیم اول:

۳۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ریال وجه نقد

* جایزه تیم دوم :

۲۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ریال وجه نقد

* جایزه تیم سوم :

۱۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ریال وجه نقد

و جوایز غیرنقدی برای دیگر تیم ها:

یک سفر سه روزه به جزیره هندورابی

یک سفر سه روزه به جزیره کیش

همچنین برای رفاه تیم های شرکت کننده امکاناتی همچون کمپ استراحت شبانه، صبحانه، نهار، شام و تور کیش گردی تدارک دیده شده است. (سوالات متداول)

وی افزود : فعالان حوزه برنامه‌نویسی تلفن همراه می‌توانند با  ورود به سایت www.Hackahealth.org و با ارائه تاریخچه فعالیت خود در تیمهای چهار الی شش نفره از تاریخ ۲۶دی الی ۱۰ اسفندماه ۱۳۹۷، نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

1 نظر
  1. mmoosavi می گوید

    رویداد برنامه نویسی سلامت اولین بار در شهر آبادان برگزار شد و دانشگاه علوم پزشکی عهده دار این رویداد سلامت بود و چالش های حوزه سلامت و درمان رو مورد بررسی قرار داد . امید است برای دومین بار با کسب تجارب دوره ی اول نتایج مطلوب و مورد انتظار حاصل شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.