مطالب مرتبط

اشتراک
اطلاع از
5 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
zahra
7 ماه‌‌ قبل

احسنت. این گروه عالی هستن . خداقوت

محمد
7 ماه‌‌ قبل
Reply to  zahra

مممنون از لطفتون زهراخانم

سبحان
7 ماه‌‌ قبل

تعداد استارتاپ ها و شرکت های اکوسیستم در حال افزایش و تمامی این شرکت ها مدعی هستند که فعالیت خوبی را دارند و تا حالا بیماران زیادی جذب کردند. اما ما توی بیمارستان ها بیشتر از اینکه شرکت ها رو ببینیم واسطه ها و مترجم ها رو میبینیم و عملکرد شرکت ها پر رنگ نیست

احمد
6 ماه‌‌ قبل
Reply to  سبحان

کاملا درسته. به خاطر این هست که بیمارستان ها به قدرت تبلیغات اعتقادی ندارند. به همان چارت سازمانی وزارت بهداشت بسنده می کنند.

نصیری
6 ماه‌‌ قبل

یک دلیل دیگر این مشکلات و بی نظمی های این حوزه بخاطر عدم ظرفیت و گنجایش بیمارستان های ماست. حداقل در تهران ، سالهاست در کادر درمان دارم فعالیت می کنم و از نزدیک شاهد این مشکلات هستم. عدم تجهیزات مناسب و کافی در بیمارستانهای خصوصی و دولتی ما عدم وجود تخت کافی .وقتی ما میایم و تعرفه بیمار خارجی رو دوبل سوبل ازش می گیریم حداقل امکانات و تجهیزات درمانی و پزشکان و کادر درمانی هم که در اختیارشان قرار میدیم پرفکت باشن نه اینکه پرسنل صفرکیلومتر و بیمارستان داغون و بدون تجهیزات بهشون بدیم. بیمارستان می شناسم خصوصی برای بیماران خارجی ، غذا ازفست فود روبرو بیمارستان با کیفیت داغون و کلی روغن و ادویه جات می گیرن میارن یه سلفون می گیرن روش یه ذره تزئینش می کنن و میذارن جلو بیمار. ازمشکلات دیگه اینکه جای استراحت برای همراه بیمار خارجی ندارن.از مشکلات دیگه مترجم هایی هستن که از طرف پزشکان میان و مریض و می چاپن و همون تا بیمار و پرت می کنن تو بیمارستان و یه پول گنده به دلار می گیرن و پا میذارن به فرار و دقیقا مثل دزدای سرگردنه رفتار می کنند. من بشخصه بارها و بارها شاهد شکایت بیماران خارجی بودم تو این بیمارستانها .شماره تلفن مترجم فیک بوده داده به بیمار، یه صفحه اینستای فیک داده به بیمار و کلی مسائل که فقط و فقط وجهه ی گردشگری سلامت را در دید بیمار بین الملل کمرنگ و کمرنگ تر می کنه. که باید بنظر بنده با یک مدیریت خوب و قوی، سریعا جلو این افراد بیسواد و خارو خاشاک گرفته بشه. وگرنه هرچه زحمت بکشیم برای درمان بیماران ، بی نتیجه و بی ارزش است. ممنون از سایت و محتوای خوبتون.

تمام حقوق برای سایت مدتورپرس محفوظ است

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x